DT Spare Parts Ölkühler, Motoröl (11.13026)

  • Artikelnr: 11.13026
  • EAN: 4057795094710
  • SKU: 265234418
  • Verpackungseinheit: 1
Finden Sie Alternativen zu diesem Artikel

Spezifikation

Deze DT Spare Parts Oliekoeler 11.13026 zorgt ervoor dat de olie in de auto gekoeld wordt. De oliekoeler neemt de olie op, koelt deze en laat de olie vervolgens weer de motor inlopen. De oliekoeler is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Met deze oliekoeler gaat jouw auto weer vele kilometers mee en hoef je geen enkel ogenblik naar de oliekoeler om te kijken.

Verifieer de oliekoeler overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attribute
für OE-Nummer 068 117 021 B
Gewicht [g] 387
Garantie 2 Jahre Garantie

Alternatieven

FEBI BILSTEIN Ölkühler, Motoröl (14550)
FEBI BILSTEIN Ölkühler, Motoröl (14550)
€ 36,29
NISSENS Ölkühler, Motoröl ** FIRST FIT ** (90607)
NISSENS Ölkühler, Motoröl ** FIRST FIT ** (90607)
€ 37,76
TOPRAN Ölkühler, Motoröl (101 448)
TOPRAN Ölkühler, Motoröl (101 448)
€ 42,37

Anwendbarkeit

    OEM - nummern

    Marke OE-Nummer
    AUDI 068117021A
    AUDI 068117021
    AUDI 069 118 021 B
    AUDI 068117021B
    AUDI 271 170 211
    AUDI 069118021B
    AUDI 271170211
    AUDI 068 117 021
    AUDI 068 117 021 A
    AUDI 068 117 021 B
    FORD 1106831
    FORD 1030429
    FORD 1669824
    FORD 1119027
    FORD 1002825
    MERCEDES-BENZ 0021885601
    MERCEDES-BENZ 002 188 5601
    MERCEDES-BENZ A0021885601
    MERCEDES-BENZ A002 188 5601
    SEAT 069 118 021 B
    SEAT 069118021B
    SEAT 068 117 021 B
    SEAT 068117021B
    SKODA 069 118 021 B
    SKODA 069118021B
    SKODA 068 117 021 B
    SKODA 068117021B
    VW 069118021B
    VW 069 118 021 B
    VW 068117021BX
    VW 068117021BV
    VW 68117021BX
    VW 681 170 21B X
    VW 271170211
    VW 271 170 211
    VW 068 117 021 B
    VW 068 117 021 BV
    VW 068 117 021
    VW 068 117 021 A
    VW 068117021A
    VW 068117021B
    VW 068 117 021 BX
    VW 068117021

    Siehe unsere Niederländischen Bewertungen, in Deutschland sind wir genauso gut!
         

    Bestpreis-Garantie

    Finden Sie ein Ersatzteil woanders, einschließlich Versand, günstiger? Dann bekommen Sie die Differenz zurück und ein extra 10% als Dankeschön!
    Schau mal wie das geht!

    Ich verstehe das

    Um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten, verwendet Bogijn.de Cookies. Mehr Info